Майська гімназія-філія Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради

Історія школи

Історія Майської середньої школи розпочинається з 1 вересня 1975 року, коли вперше її поріг переступи     весела дітвора, яка раніше навчалася у Майській восьмирічці

Нова будівля наповнилась радістю і сміхом 260 школярів, у світ знань яких повела зіркова плеяда педагогів на чолі з директором школи – Куликом Григорієм Олександровичем . Людина щира і відверта, задушевна і строга водночас. Так говорили діти про свого директора, який впродовж дев’ятнадцяти років з 1975 по 1994 р. на цій посаді передавав їм свої знання, свій талант, свою мудрість. Пліч – о – пліч долали труднощі і перемоги , злети і падіння справжні майстри своєї справи, вчителі – наставники , вчителі – порадники : Лебідь Леонід Прокопович , Лебідь Надія Павлівна, Прихно Тарас Кирилович , Тупало Ніна Олександрівна , Кулик Валентина Леонідівна , Нагнібіда Олімпіада Іллівна , Фоломеєфа Лідія Захарівна , Морозова Валентина Яківна , Лісняк Валентина Олексіївна. З 1994 до 2004 року директором школи була  Лісняк Валентина Олексіївна , яка продовжувала працювати з колишніми колегами до 1997 року.  А починаючи з цього часу у педагогічну сім'ю  приходять шестеро молодих фахівців з вищих навчальних закладів.

Починаючи з    серпня 2004 року по даний час очолює  педагогічний колектив Пятецька Ніна Анатоліївна , вчитель вищої категорії , вчитель – методист. За  час роботи Ніни Анатоліївни відбулося багато змін у шкільному житті , у діяльності педагогічного колективу. Коридори та навчальні кабінети милують розкішною зеленню , надихають на творчість , пізнання нового Мудрі поради та наставники керівника закладу Пятецької  Ніни Анатоліївни  дають можливість зарекомендувати себе не лише на обласному  , але й на Всеукраїнському рівнях. Учні школи є багаторазовими призерами районних предметних олімпіад , переможцями обласних , Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості.

В школі працюють педагогами сім випусників школи (30% педколективу). В 2010 році МОН України відзначило діяльність навчального закладу подарувавши школі мультімедійну апаратуру та інтерактивну дошку.В школі оформлені такі тематичні зали: "Світ творчості Т.Г.Шевченка", "Ми працю любимо,що в творчість перейшла", "Краса врятує світ", "Безпека дитини", "Дивосвіт природи ", "Сузір'я успіхів", "Шкідливим звичкам ні", "Живи книго", "Календар знаменних та пам'ятних дат","Нема нічого кращого в світі як рідна Дніпропетровська земля", "Життя і здоров'я людини неоціненний скарб","Хліб то праця людська",екскурсію по яких проводять учні-екскурсоводи.

В системі профільної освіти функціонують сільськогосподарські міні-школи на базі ПрАТ "Агро-Союз".

Презентація досвіду роботи на міжнародних,всеукраїнських конференціях.

Переможці огляду- конкурсу по підготовці шкіл до нового навчального року 2014р.